AKP'li Şebnem Bursalı'dan 'ıstakoz' eleştirisine yanıt: 'Gündemi değiştirmeyi hedefliyor' – Son Dakika Siyaset Haberleri

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Münih'te ıstakoz yediği anları sosyal medya hesabından paylaşması tepkilere yol açtı.

Bursalı, ıstakoz eleştirilerinin gündem değiştirme çabası olduğunu söyledi. X (Twitter) hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Yoğun seçim kampanyamızın ardından ailem ve yurt dışında yaşayan torunlarımla tatil geçirmek için gittiğimiz bir restoranda hiç alışkanlığım olmayan bir yemeği paylaşmamız kamuoyunda haklı bir tepkiye neden oldu. 30 yıllık gazeteci ve şu anda milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda hiç yapmadığım bu hatadan dolayı kamuoyundan özür diliyorum. Mensubu olmaktan onur duyduğum partimin ve her nefesimde yolunda yürümekten onur duyduğum Cumhurbaşkanımızın bu nedenle hedef alınmasından büyük üzüntü duyuyorum.

Hiçbir kötü niyet taşımayan, yazılı fiyatla hiçbir ilgisi olmayan yemeklerden ve konuyla ilgili en içten üzüntümü belirtirken, bunu Antalya'yı unutturmak için gündem değiştirme fırsatı olarak değerlendirenleri de çok iyi anlıyorum. Teleferik felaketi!

İstanbul'un göbeğinde 29 insanımızın hayatını kaybettiği, masum insanların hayatını kaybettiği, yaralandığı ve görünüşte ihmal sonucu saatlerce mahsur kaldığı trajik kazayla ilgili tek kelime etmeyenlerin amacını da biliyoruz. Antalya'da bu olayı çarpıttık!”


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir