Annesinin müstehcen sahnelerini filme aldı! Elizabeth Hurley'in oğlundan bomba sözler

Bir zamanlar ünlü model Elizabeth Hurley uzun zamandır gündemdeydi. 58 yaşındaki oyuncunun filmdeki müstehcen sahneleri, filmin yönetmenliğini Hurley'nin 21 yaşındaki oğlu Damian'ın yapması nedeniyle sosyal medyada tartışma konusu oldu.

İlk kez yönetmen koltuğuna oturan Damian Hurley'nin filminin konusundan ziyade annesine yazdığı sahneler öne çıktı.

Damian Hurley, ilk yönetmenlik denemesinde annesi Elizabeth'e rol vermenin “normal” göründüğünü söyledi.

Damian, annesini şehvetli sahnelerde yönlendirmekten çekinmediğini, o kadar ki sette bir yakınlık koordinatörü bile olmadığını açıkladı.

Annesinin müstehcen sahnelerinin çekilmesi hakkında Sunday Times'a konuşan genç yönetmen şunları söyledi: “Bunun tamamen normal göründüğünü söylemekten nefret ediyorum. Bunun bizim hakkımızda ne söylediğini bilmiyorum. Dışarıdan bakanlara tamamen tuhaf ve olağanüstü görünebilen şeyler, sıradan şeylerdir.” günlük yaşamda birlikte büyüdüğümüz şey.”

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Lüks eviyle günün aranan ismi!  Bunu gören herkes şaşkına döndüLüks eviyle günün aranan ismi! Bunu gören herkes şaşkına döndü
Toplumu şok eden Sucu Metin Şenay olayı ünlü bir televizyon dizisine konu oldu.Toplumu şok eden Sucu Metin Şenay olayı ünlü bir televizyon dizisine konu oldu.
Seçim yorumları çok önemliydi!  Ekrem İmamoğlu'na yüklendiSeçim yorumları çok önemliydi! Ekrem İmamoğlu'na yüklendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir