Cinsiyetini değiştirdi! Esra Erol'da Nadı Meryem hakkında şok üstüne şok… Geçmişte yaşanan cinayetin ardından o gerçek de ortaya çıktı

Esra Erol'un programında Dadı Meryem olayı Türkiye'nin gündemine oturdu. Mehmet Altun'un eşi Rabia Altun ile barışmak istediği programda Rabia'nın, kocasının kendisini çocuklarının dadısı Meryem ile aldattığını söylemesiyle ortalık karıştı. Daha sonra Dadı Meryem'in de katıldığı canlı yayında Esra Erol, Nadı Meryem hakkında herkesin kanını donduran gerçeği açıkladı. Bunun sonucunda dadı Meryem daha önce de 8 yaşında bir erkek çocuğunu öldürüp hapse atılmıştı. Herkes bu olayı konuşmaya başlarken dadı Meryem ile ilgili şok edici bir gerçek daha ortaya çıktı. Detaylar burada…

“SAKLADIĞINIZ ŞEYLER VAR MI?”

Dadı Meryem cinayetiyle ilgili gerçeği anlatan Esra Erol programda şunları söyledi: “Sakladığınız şeyler mi var? Meryem Hanım çocuklara yaklaşmalı mısınız? Sakladığınız şeyler mi var?” Meryem sorduğumda “Elbette yaklaşabilirim, sorun değil. Saklayacak bir şeyim yok” dedi. Erol: “Çocuklara yaklaşabilir misin?” Tekrar sorduğumda Meryem, “Yani yaklaşmam gerekmiyorsa yaklaşmam” diye cevap verdi.

“Cezaevine Girdin ve Çıktın”

Ardından Esra Erol, “Yaklaşmamak lazım. Neden? Dün akşam ihbar hattına bir mesaj geldi sevgili izleyiciler. Şimdi” dedi.
Bu konuyla ilgili gereken cezayı çektiniz, yargılandınız, cezaevine girip çıktınız. Ne hakkında konuştuğumu biliyorsun.
“Cezaevine gittiniz, ne kadar kaldınız, hangi suçtan?” dedi.

Meryem, “Evet yaptım. 9 yıl. Cinayet suçu” dedi.

d2

CİNAYETTEN CEZAEVİNDEYDİ! ÖLÜM 8 YAŞINDA BİR KIZ

Esra Erol, “Meryem, burada beni endişelendiren mesleğin değil, dadı olmak istemen ve geçmişte neler yaptığın.”
Cinayette orada ölen kurban kim? 8 yaşında bir kız çocuğu. Bunun için yargılandın ve cezalandırıldın. Ancak çocuklara yaklaşmamalısınız.

Meryem, kaza anında 16 yaşında olduğunu söyledi.

Esra Erol, çocuğun gömülü bulunduğunu açıkladı.

d3

ORTAYA ÇIKTIĞI BİR GERÇEK DAHA: CİNSİYETİNİ DEĞİŞTİRDİ

Yeni ortaya çıkan gerçeğe göre, cinayeti işlediği sırada 16 yaşında Serkan adında bir erkek çocuk olan Meryem'in, cezaevinden çıktıktan sonra cinsiyet değiştirdiği anlaşıldı.Bu içerik Hande Dağ tarafından yayınlanmıştır.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Saç ekimi yaptırdı!  Son durum şaşırttıSaç ekimi yaptırdı! Son durum şaşırttı
Yeğeniyle birlikte dava açıldı!  Sert sözler geldi: Yeğeniyle birlikte dava açıldı! Sert sözler geldi: “Nasıl baba olunur…”
Bombayı patlattı!  Senaryo hakkında spoiler verdiBombayı patlattı! Senaryo hakkında spoiler verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir