Elden Ring: Shadow of the Erdtree'yi beğenmediniz mi? – Son dakika bilim teknoloji haberleri

Ateşin yüzüğü, Erdtree'nin gölgesi Steam'deki oyuncular tarafından karışık olarak derecelendirildi. Oyun hakkında yazılan 42 binin üzerinde yoruma göre oyunun optimizasyon sorunları var ve oldukça zor. Yorumcuların yarısından azına göre yeni DLC iyi değil. DLC'nin Steam puanı 100 üzerinden 65'tir.

EL HALKASI GÖLGESİ ÇOK ZOR OLDUĞU VE OPTİMİZASYON SORUNLARI YAŞADIĞI NEDENİYLE BİR ELEŞTİRİ OLDU

Shadow of the Erdtree'ye sahip olmak için ayrıca Elden Ring'e sahip olmanız gerekir. Öte yandan yeni DLC oynanışı oldukça yüksek zorluk seviyesine sahip düşmanlarla dolu. Oyuncuların dakikalarca mücadele ettiği bu düşmanlardan gelen bazı darbeler, oyuncunun karakterini öldürüyor. Bu da zorluk seviyesinin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor.

Oyun, oyuncuların kendilerini düşmanlardan korumaları için çok daha önemli olan yeni bir seviyelendirme sistemine sahip. Dolayısıyla oyunun normal versiyonuyla karşılaştırıldığında çok yüksek bir seviyeye ulaşmak bile Shadow of the Erdtree'de rahat oynanışı garanti etmiyor.

FromSoftware'in başkanı ve Elden Ring'in direktörü Hidetaka Miyazaki, yakın zamanda yapılan bir röportajda zorluğu azaltmanın oyunu bozacağını, dolayısıyla oyunun bu kısmının oyuncuların isteklerinin aksine değişmeyeceğini söyledi.

Elden Ring'in geniş, karanlık fantastik dünyasına benzeyen Shadow of the Erdtree DLC, Land of Shadows'da geçen, tehlikeli zindanlar, yeni düşmanlar, silahlar ve ekipmanlarla dolu tamamen yeni bir hikaye sunuyor.

Keşfedilmemiş toprakları keşfedebilen oyuncular güçlü düşmanlarla karşılaşıyor ve zafere ulaşmak biraz daha zorlaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir