Fiyatı 2 bin 634 TL'ye düştü! En çok satan dik elektrikli süpürge satışta

Dik elektrikli süpürgeler, pratik ve kullanışlı tasarımıyla son zamanların en çok tercih edilen elektronik ev aletleri arasında yer alıyor. Geleneksel elektrikli süpürgelerden farklı olarak bu cihazlar, hafifliği ve yüksek manevra kabiliyeti sayesinde temizlik işlemini daha rahat hale getirerek kullanıcılara zaman tasarrufu sağlamanın yanı sıra, kullanıcıların yaşam kalitesini de artırıyor. Evinizin temizliğinde hız, rahatlık ve rahatlık arıyorsanız özel indirimli fiyatıyla dikkat çeken Kalado akülü elektrikli süpürgeye göz atabilirsiniz.

Kalado akülü elektrikli süpürge


Üç mod arasında geçiş yapabilen, 80.000 rpm ultra yüksek hızlı BLDC fırçasız motor kullanan Kalado kablosuz elektrikli süpürge; Bekarlar ve evcil hayvanı olan aileler için son derece pratik ve ideal bir seçimdir. 5 katmanlı yüksek verimli filtre sistemi ile donatılan cihaz, ince parçacıkların %100'ünü, ultra ince parçacıkların ise %95'ini hapsederek evinizdeki havayı arındırıyor ve kirliliği ortadan kaldırıyor. Kablosuz ve kendi kendini yöneten ürün, hafifliği ve ergonomik tasarımıyla öne çıkıyor. Zeminleri, halıları, merdivenleri ve perdeleri temizlemek için teleskopik çubuklara sahip birden fazla monte edilebilir fırçaya sahiptir. Zemin fırçası isteğe bağlı olarak 90° ila 140° arasında döndürülebilir ve LED ışık tasarımı karanlıkta döküntü, toz ve evcil hayvan tüylerinin temizlenmesini kolaylaştırır. Cihaz ayrıca CE belgeli olup 2 yıl garantilidir.

Ürünü keşfedin

Bu içerik 23 Şubat 2024 tarihinde yayınlanmıştır. Listelenen ürünlerin indirimli fiyatları ve fiyatları, içeriğin yayınlanmasından bu yana değişmiş olabilir.

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir