Futbol Çavuşları Red Bull Four 2 Score'un kazananı oldu! – En güncel spor haberleri

Red Bull'un küresel futbol etkinliği Red Bull Four 2 Score'un Türkiye finali Samsun'da gerçekleşti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 4'er kişilik iki takımın küçük bir sahada mücadele ettiği futbol turnuvası Red Bull Four 2 Score'un Türkiye finali Samsun'da oynandı ve büyük ilgi gördü.

FUTBOL ÇAVUŞLARI GALİBİYETİ ELDE ETTİ

Rakibi Fıkıntı'yı 3-1 mağlup etti Futbol çavuşlarıturnuvada birinci oldu. Futbol Çavuşları takımı, eylül ayında Almanya'da düzenlenecek dünya finalinde Türkiye'yi temsil edecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Futbol Takımı Başçavuşları Kaptanı Çavuş Atakan, Zorluk derecesi yüksek maçların oynandığını belirten, “Özellikle ilk ve son dakikada atılan gollerin iki gol sayılması, rekabeti ve coşkuyu en üst seviyeye taşıdı. Bu kural sayesinde skorda ne kadar önde olursanız olun, geride kaldığınızda rahat edemez veya umudunuzu yitiremezsiniz. Çok iyi mücadele ettik ve kazandık. Şimdi sıra dünya finalinde. Leipzig'e hırsla gidelim. İnşallah orada da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.“dedi.

Etkinlikte Red Bull Four 2 Score içerik üreticileri Emir Yazıcı, Samet Kocabaş, FUT Esports içerik yapımcısı 2xciv, grafiti sanatçısı Reach Geblo ve rap sanatçısı Heja'nın katılımıyla gösteri karşılaşmasının yanı sıra halkın katılımıyla çeşitli yarışmalar düzenlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir