Görüntüler ortalığı karıştırdı! Hüseyin Yayman'dan TikTok'a sert tepki: Daha önce uyarmıştık! Kabul edilemez

Google ekibi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Dijital Kanallar Komisyonu'nda kendisini tam olarak tanıttı. Gündemde telif hakkı yasasının tartışıldığı kritik toplantıda Dijital Medya Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'ın açıklamaları dikkat çekti.

Sosyal medya platformu TikTok'u eleştiren Yayman, genç bir kadının kuzeniyle dudak dudağa öpüştüğü anları paylaştığı görüntüleri hatırladı.

Yayman şu ifadeleri kullandı:

“Daha önce de TikTok'u burada ağırlamıştık ve kendisini uyarmıştık. TikTok, adının skandallarla anılmasına izin vermeye devam ediyor! Sırf sırf onu elde etmek için 5 yaşındaki torununa burada açıklayamayacağım davranışlarda bulunması kabul edilemez. Bu durum toplumda infial yarattı. Bu paylaşımın ardından o kişinin savunması skandala yeni bir boyut kazandırdı.” “ekledi.”

ghfj

NE OLDU?

Sosyal paylaşım sitesi TikTok'ta yayın yapan genç kadın, kuzeniyle dudak dudağa öpüştüğü anları paylaştı. Çocuk istismarı olarak nitelendirilen görüntüler tepkilere yol açtı.

Tutuklu genç kadın savunmasında şunları söyledi: “Ben ve kuzenim beni öperek ve koklayarak birbirimizi seviyoruz. Çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. Bunu bana annesinin, babasının ve herkesin önünde yapıyor.” Aksi takdirde 'istismar sırf beğeni almak için etkileşim kurmak ve linç videonuzu görmek için yazılmıştır, yemin ederim acıyorum, istediğiniz kadar paylaşın.' “dedi.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dağıstan'da yeni çatışma!  'Dışarı çıkma'Dağıstan'da yeni çatışma! 'Dışarı çıkma'
Kadıköy'deki restoranın asma tavanı çöktüKadıköy'deki restoranın asma tavanı çöktü
Kulisleri hareketlendiren toplantı!  İmamoğlu'nun suçlamaları gündem oldu!  Açıklamalar ardı ardına geldiKulisleri hareketlendiren toplantı! İmamoğlu'nun suçlamaları gündem oldu! Açıklamalar ardı ardına geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir