iOS 18 alacak telefonlar, iOS 18 uyumlu iPhone modelleri: Hangi iPhone modelleri iOS 18 ile uyumludur?

Apple bünyesinde pek çok farklı teknoloji ürünü ve hizmeti bulunmaktadır. Bu ürün ve hizmetlerden bazıları Apple tarafından tasarlanıp geliştirilen iOS işletim sistemi üzerinde çalışmaktadır. iOS işletim sisteminin yeni yazılım güncellemelerinden biri de Apple iOS 18 olarak adlandırılıyor. Bu işletim sistemi güncellemesi, yapay zeka teknolojisi de dahil olmak üzere birçok farklı özelliği içeriyor.

iOS 18 ile uyumlu iPhone modelleri

Yazılım güncellemeleri zaman zaman Apple ürünlerinin işletim sistemlerine gelir. Bu güncellemeler sayesinde cihazlar daha kullanışlı hale geliyor ve kullanıcı deneyimi ciddi oranda artıyor. Bu yazılım güncellemelerinden biri de iOS 18 olarak biliniyor.

Pek çok iPhone, iOS 18 güncellemesini alacak. Bu nedenle iPhone akıllı telefon kullanan kişiler, iOS 18 güncellemesini alacak iPhone modelleri hakkında bilgi edinmek istiyor. Bu yazılım güncellemesinin en şaşırtıcı özelliklerinden biri de yapay zeka teknolojisi. Bu yazılım güncellemesine yapay zeka ile ilgili yeni özellikler dahildir. Bu bağlamda iOS 18 alan telefonların kullanıcılar tarafından daha kişiselleştirilebilir hale geleceği düşünülüyor.

Hangi iPhone modelleri iOS 18 ile uyumludur?

İşletim sistemindeki yenilikler ve özellikler cihazların performansını doğrudan etkilemektedir. iOS işletim sistemli Apple ürünlerine gelecek olan iOS 18 yazılımı, önemli özellikleri de beraberinde getirecek. Bu noktada Apple akıllı telefon kullananlar iPhone 11'in iOS 18 alıp almayacağını merak ediyor olabilir.

iPhone marka mobil cihaz kullananlar için son yazılım güncellemesinin cihazlarını etkileyip etkilemeyeceğini bilmek oldukça önemlidir. iOS 18, başta iPhone 11 olmak üzere birçok akıllı telefonda bulunacaktır. iOS 18 uyumlu iPhone modelleri genel olarak şu şekildedir:

 • iPhone
 • iPhone XS ve XS Max
  1. nesil ve üçüncü nesil iPhone SE
 • iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max
 • iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro ve 12 Pro Max
 • iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro ve 13 Pro Max
 • iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro ve 14 Pro Max
 • iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro ve 15 Pro Max
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yer: Antalya! Çocuk parkında arkadaşlarını bıçakla korkutup saldırdıYer: Antalya! Çocuk parkında arkadaşlarını bıçakla korkutup saldırdı
Hesaplarında 450 milyon dolarlık işlem hacmi tespit edildi! 87 lüks otomobil, 20 konut, 5 arsa...Hesaplarında 450 milyon dolarlık işlem hacmi tespit edildi! 87 lüks otomobil, 20 konut, 5 arsa…
İsrail'e AB direnişi! İsrail'e AB direnişi! “Tanımayacağız…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir