Jülide Kural, Kadir İnanır'ın taburcu olmadığını söyledi! Övgü sözleri: “O yatakta…”

24 Mart Pazar sabahı Beykoz'daki evinde rahatsızlanarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Kadir İnanır, beynindeki pıhtı nedeniyle felç geçirdiği için tedbir amaçlı ameliyata alınarak entübe edildi.

“BİLİNÇLİDİR, İLETİŞİM KURABİLİR”

74 yaşındaki oyuncu, 27 Mart Çarşamba günü doktorlar tarafından uyandırıldı. Başhekim Prof., kalıcı bir hasar oluşmadığını gözlemlediklerini söyledi. Dr Necdet Sağlam, şunları söyledi: “Kadir Bey yaşam destek ünitesinden çıkarıldı. Bilinci açık ve iletişim kurabiliyor ancak konuşmak için henüz çok erken. “Kendisine gönderilen selamlara gülümsedi.”

Günlerdir yoğun bakımda kalan Kadir İnanır'ın taburcu edildiği söylendi ancak Jülide Kural'ın açıklamasında gecikme olmadı.

'HASTANEDEN ÇIKTIK AMA..'

Jülide Kural; 'Kadir İnanır'la ilgili son durumu sizlerle paylaşmak istiyorum çünkü ne yazık ki basında yanlış bilgiler yer almaya başladı. Bildiğiniz gibi ilk yardım, yoğun bakım ve bir günlük Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi serüveninin ardından evet hastaneden ayrıldık. Ancak tedavi-rehabilitasyon sürecini başlatmak için Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne yerleştik” dedi.

Kadir Jülide

ÖVGÜ DOLU SÖZLER

İnanır'ın durumunun iyiye gittiğini belirten Kural, hayat arkadaşını övmeye doyamıyor. Jülide Kural; “Tüm bu zorlu denemelere rağmen Yunan mitolojisindeki Zeus'un gücü ve Paris'in güzelliğiyle o yatakta o kadar karizmatik ki” dedi.

Kadir İnanır

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Somer Reis o oyuncuyla birlikte yakalandı!  yaş farkına bağlı kazaSomer Reis o oyuncuyla birlikte yakalandı! yaş farkına bağlı kaza
İnledi, titredi, ağladı!  Zuhal Topal şaşkına döndüİnledi, titredi, ağladı! Zuhal Topal şaşkına döndü
Gülşen Bubikoğlu eşi Türker İnanoğlu'nu toprağa verdi!  Ustanın adı onu bırakmadıGülşen Bubikoğlu eşi Türker İnanoğlu'nu toprağa verdi! Ustanın adı onu terk etmedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir