Oğuzhan Uğur, Beyazıt Öztürk, Candan Erçetin… Ceza amaçlı düzenlenen “Saygı1” konserinde ünlüler geçit töreni yaptı – Son Dakika Hayat Haberleri

Gazapizm, Sefo, Killa Hakan, Çakal, Ayben, Anıl Piyancı, Şehinşah, Contra, Baneva, Lil Zey, Cartel, Ozbi, Server Uraz, Candan Erçetin, Gripin Görmek Yener Çevik gibi isimler, ceza İçin düzenlenen 'Saygı1' konserinde sahne aldı.

Etkinliğin sunucuları arasında gecenin organizatörü de yer alıyor. Oğuzhan Uğur ile Beyazıt Öztürk, Doğu Demirkol, Doğukan Manço Görmek Emre Karayel o da görev aldı.

Açılış”Meclis-i Ala“” şarkısını seslendiren Oğuzhan Uğur, gecenin rüyalarında geçtiğini belirterek, “Hayallerimize hoş geldin. İyi ki varsın, iyi ki hayatımızdasın ve seni çok seviyoruz” dedi. , Ceza'' dedi.

Doğu Demirkol, böyle bir geceyi ancak Oğuzhan Uğur'un düzenleyebileceğini belirterek, “Çağımızın efsanesini böyle bir şey yaşattınız. Bizleri de buna dahil ettiniz. Bunlar genellikle sanatçılar öldüğünde yapılıyor. İlk defa gördüm. Yaşayan bir insan için muhteşem bir gece oldu. Bu gece de böyle bir geceydi.” “Bir verme gecesi olduğunun altını çizmek isterim. Allah Oğuzhan Uğur'dan razı olsun” dedi.


“Sabah Bastı Geceyi” şarkısını seslendiren Gazapizm, şunları söyledi: “Çocukların yıllardır sürekli savaşlarda öldüğü bir dünyada yaşıyoruz. Bu şarkının üzerinden 10 yıldan fazla zaman geçti. Bu 10 yılda savaşlarda kaç çocuğun öldüğü konusunda müziğimizin savaşı durdurmayacağını düşünebiliriz.” “Bir şarkı bir çocuğun ölümünü bile engelliyorsa, müziğin tek başına bu şarkıya saygıyı hak edecek bundan daha büyük bir misyonu olamaz.”

2002 yılında ilk solo albümü Medcezir'i çıkaran Ceza, diğer birkaç isimle birlikte uzun yıllar Türk rap bayrağını yükseklere taşıyan isimlerden biri oldu.

Yaklaşık iki saat süren konserde sanatçının “Holokost”, “Neyim Var ki”, “Suspus”, “Yerli Plaka” ve “Fark Var” gibi ünlü şarkıları seslendirildi. Konser, Candan Erçetin Görmek ceza“Şehir” şarkısının seslendirilmesiyle sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir