Spotify'da birlikte nasıl dinlenir? Spotify'da birlikte dinleyelim

İnsanlar herhangi bir iş yaparken, otobüste seyahat ederken veya sokakta yürürken müzik dinleyebilirler. Müzik dinlemenizi sağlayan pek çok farklı platform ve uygulama bulunmaktadır. Spotify uygulaması kullanıcılara müzik içerikleri sunan müzik uygulamalarından biridir. Bu müzik uygulamasını ücretsiz olarak veya abonelik satın alarak kullanabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda kişilerin aynı anda aynı müziği dinlemesine de olanak tanıyor.

Spotify'da birlikte nasıl dinlenir?

Dünya çapında en popüler müzik platformlarından biri Spotify'dır. Spotify müzik uygulamasına üye olmadan da müzik dinleyebilirsiniz. Ancak üye değilseniz bazı özelliklere erişim sınırlı olabilir. Bu özelliklere erişmek için Spotify Premium gibi bir aboneliğe yükseltebilirsiniz. Spotify ayrıca Spotify Jam ile birlikte dinleme özelliği de sunuyor.

Spotify Jam nedir?

Spotify'da insanlar aynı müziği diğerleriyle aynı anda dinleyebilir. Spotify'ın birlikte dinleme özelliği sayesinde kişiler seçtikleri müzikleri başkalarıyla paylaşabiliyor. Bu özellik Spotify Jam olarak da bilinir. Bu özellik masaüstü bilgisayarlarda ve IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabiliyor.

Spotify Jam nasıl oluşturulur?

Spotify müzik uygulamasının kişilere sunduğu birçok farklı özellik bulunmaktadır. Spotify Jam özelliği de bu özellikler arasında yer alıyor. Bir kişinin diğerini davet etmesiyle çalışan bu özellik sayesinde kişiler aynı müziği gerçek zamanlı olarak dinleme olanağına sahip oluyor. Bu özellikten yararlanmak için her iki kişinin de Premium aboneliğe sahip olması şarttır. Spotify Jam özelliğini kullanmak için izlenmesi gereken adımlar genel olarak şu şekildedir:

  • Öncelikle cihazlarınızda Spotify uygulamasını açın.
  • Ardından üç noktaya dokunun veya seçilen veya oluşturulan bir çalma listesine veya şarkıya sağ tıklayın.
  • Ardından “Sıkışmayı Başlat”a basın.
  • Daha sonra “Davet Et” kısmına tıklayarak devam edin.
  • Başka birini davet edebilmeniz için bir “QR kodu” görünecektir.
  • Bu kodu seçtiğiniz diğer kişiye göndererek aynı müziği veya çalma listesini dinleyebilir veya “Bağlantıyı Paylaş”a tıklayıp karşınızdaki kişiye göndererek birlikte dinleyebilirsiniz.
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İstanbul'da suç örgütüne operasyon!  Müvekkilini görmeye gelen avukatın polise küfretmesi üzerine kavga çıktı.İstanbul'da suç örgütüne operasyon! Müvekkilini görmeye gelen avukatın polise küfretmesi üzerine kavga çıktı.
Ve beklediği şey gerçekleşti!  İsrail müdahale etti, ardı ardına saldırdıVe beklediği şey gerçekleşti! İsrail müdahale etti, ardı ardına saldırdı
Selçuk'tan kalkan uçağın motoru havada durdu!  Pilotun soğukkanlılığı faciayı önlediSelçuk'tan kalkan uçağın motoru havada durdu! Pilotun soğukkanlılığı faciayı önledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir