Van Bronckhorst'tan Beşiktaş taraftarına mesaj! – En güncel spor haberleri

Beşiktaşteknik direktör olarak atandı John van Bronckhorstgörevine başladı.

Juventus kulübünün internet sitesinde yer alan basın açıklamasında, Hollandalı teknik adamın teknik ekibiyle BJK Nevzat Demir tesislerinde buluştuğu belirtildi.

Van Bronckhorst için tesis çalışanlarının da katıldığı bir tanıtım yemeği düzenlendiği bildirildi.

Yemekte Hollandalı teknik adam ve yardımcıları Jean Paul van Gastel ile Serdar Topraktepe'nin yanı sıra Beşiktaş futbol kulübü genel koordinatörü Samet Aybaba ve meclis üyesi Brad Friedel'in de hazır bulunduğu kaydedildi.

BRONCKHORST'UN AÇIKLAMALARI

Giovanni van Bronckhorst, yapılarla ilgili olarak “Tesisimizin muhteşem olduğunu düşünüyorum. Kapıdan ilk adım attığınız andan itibaren bunu hissediyorsunuz. Harika bir tesisimiz var. Her şey futbola çok uygun. Yapı herkese gerekli enerjiyi verir ve hissetmelerini sağlar.” dedi.

Oyuncularından beklentileri hakkında konuşan Bronckhorst, şunları söyledi: “Oyuncularımızın hazır olmasını bekliyorum. İlk günden itibaren çok çalışacağız ve sezona en iyi şekilde hazırlanmak için elimizden geleni yapacağız. Süper Kupa maçıyla başlayacağız. Oyuncularımızdan çok şey beklediğimiz haftalar olacak. Bu aynı zamanda kulüp içindeki atmosferi hazırladığımız hafta olacak. Daha iyi hazırlanacağız“dedi.

Giovanni van Bronckhorst da yeni transferlerle ilgili yorum yaparak şunları söyledi: “Yeni oyuncularımız da olacak. Bu takıma tecrübe katmak için Paulista ve Rafa Silva'yı getirdik. Onlar en üst seviyede oynayan futbolcular. Deneyimlerini ekibimizle paylaşmalarını istiyoruz. Takımı daha iyi hale getirmek için onları takıma kattık.“dedi.

Son olarak Giovanni van Bronckhorst, Beşiktaş taraftarına şu mesajı bıraktı: “Öncelikle çok iyi karşılandım. İmza günü ve sonrasında taraftarların tepkisi çok iyiydi. Kariyerim boyunca hem yönetici hem de oyuncu olarak kulüp içindeki taraftarlar ve çalışanlar arasındaki dürüstlüğe büyük önem verdim. Bu gerçekten önemli. İyi bir atmosfer yaratacağımızı düşünüyorum. Taraftarlarımızın en iyi oyunumuzu oynamasına ihtiyacımız var. Herkesi gururlandırmak istiyoruz. Onlara mesajım şu; Ben ve ekibim bu kulübe güzel anılar bırakacak kupalar yaratmak için çok çalışacağız.“dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir