Yıldız Tilbe daha fazla dayanamadı ve suç duyurusunda bulundu! Böylece isyan etti

Delikanlım, Çabuk Olalım Aşkım, Hastatım Sana, Çat Kapı gibi birçok şarkıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Yıldız Tilbe, adını kullanarak sosyal medya hesabı açanlar hakkında işlem başlattı. Sanatçı, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamayı X hesabında yayınladı.

“Kötü niyetli, aldatıcı, yok etmeye mahkum”

“Bir süredir müvekkilimiz Yıldız Tilbe Bey adına sahte hesapların birçok kişi tarafından tespit edilmesi, bu hesapların kendisine ait sosyal medya hesapları olduğu algısını oluşturarak kötü niyetli, yanıltıcı, zararlı ve tepkilere yol açacak paylaşımlarda bulunulmasını yasal olarak takip etmiştir. Bu konuda ilgili makamlara taleplerde bulunulmuştur.” Suç duyurusunda bulunduk. Bu konuda Yıldız Tilbe hayranları, takipçileri ile duyarlı ve vicdanlı kişiler hassasiyet göstermeli, gerekirse sosyal medya şikayet yöntemini kullanmalı ve sadece 2,1 milyon takipçi sayan mavi onay işaretli ve X () hesabını kullanmalıdır. Twitter'da). Yaklaşık 4,9 milyon takipçisi olan hesaba saygı duyulması gerekmektedir. Sahte hesaplarda yer alan iki gerçek sosyal medya hesabı dışında hiçbir duygu, düşünce, yorum ve ifadenin müvekkilimize ait olmadığını, bu nedenle hiçbir şekilde paylaşımda bulunulmadığını saygıyla beyan ederiz. yasal sınırlama veya sorumluluk kabul edilecektir.

yıldız 2

“NİYETLERİ KENDİ OLSUN”

Kendi adına sahte hesap açanlara tepki gösteren ünlü isim, “Adımı ve soyadımı kullanan, kirli düşüncelerini benmiş gibi yazan, herkesi öyle olduğuna inandıran sahte Yıldız Tilbe hesaplarından bıktım. ” ısırmak. Kim olduklarını bilmiyorum, umarım niyetleri onları bulur.”

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Atilla Taş hakim karşısına çıktı!  Geçici karar açıklandıAtilla Taş hakim karşısına çıktı! Geçici karar açıklandı
Kızına fırlattığı termos silah sanıldı!  İşte istenilen cezaKızına fırlattığı termos silah sanıldı! İşte istenilen ceza
Yunanistan'da ödenen faturayla günün gündemi bu oldu!  Tatil pozları önemli hale geldiYunanistan'da ödenen faturayla günün gündemi bu oldu! Tatil pozları önemli hale geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir