Basketbol kralı LeBron James'in hayat hikayesi raflarda – Son Dakika Spor Haberleri

Boyner Yayınları, 21. yüzyılın en büyük basketbolcusu Lebron James'in ilham verici başarı öyküsünü okuyucularıyla buluşturuyor. Amerika'nın banliyölerinde çok zor şartlarda büyüyen ve hem sportif kişiliği hem de sosyopolitik konumuyla adı tarihe geçen bir çocuğun hikâyesini anlatan LEBRON, Amerikalı ünlü spor biyografi yazarı Jeff Benedict tarafından yazılıyor.

BİR SPORCUDAN DAHA FAZLASI

NBA şampiyonlukları, MVP'ler ve altın madalyalarla dolu muhteşem kariyerinin zirvesinde olan Lebron James, aynı zamanda NBA'de tüm zamanların en skorer ismi. Aynı zamanda aktif spor kariyeri boyunca milyarder olan ilk oyuncu olan Lebron, sadece bir basketbol efsanesi değil. Lebron, Hollywood'da film ve televizyon yapımcısı olmasının yanı sıra politik aktivizmin içinde yer alıyor, ırkçılığa ve toplumsal adaletsizliğe karşı açık sözlü bir duruş sergiliyor ve cana yakın kişiliğiyle toplumsal olaylara tepki vermekten çekinmiyor. Lebron geçmişi ve başarılarıyla ilham veriyor. LEBRON tüm kitapçılarda ve online satış noktalarında okuyucularla buluşuyor.

YAZAR HAKKINDA

Jeff Benedict, aralarında Tiger Woods (Armen Keteyian'la birlikte) ve The Dynasty'nin de bulunduğu on yedi kurgu dışı kitabıyla New York Times'ın en çok satanlar listesinde bir numaraya ulaştı. Jeff Benedict aynı zamanda bir televizyon ve film yapımcısıdır ve Sports Illustrated ve Los Angeles Times için yazıyor.

ETİKET

Yayın koordinatörü: Zeynep Erkurt Çelik

İngilizceden Çeviren: Ali Atav

Kurgu: Aytaç Demirci

Son okuma: Nezahat Arslan Palabıyık

Kapak uyarlaması: Ömer Faruk Yıldız

Sayfa düzeni: Gelengül Erkara

Satış Fiyatı: 385 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir