Geri gelecek? Süleyman Soylu'nun 'Kabine'sinden açıklama

Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uzun bir aradan sonra yaptığı açıklamayla sessizliğini bozdu. Soylu, “Son 10 ayda hakkımda 550 olumsuz yazı yazıldı. Bu normal mi? 7 yıl İçişleri Bakanı olarak görev yaptık, 33 saatte bir suç örgütünü çökerttik. ” dedi.

SÜLEYMAN SOYLU ŞİKAYETLERE CEVAP VERDİ

Yerel seçimlerden sonra hükümet değişikliği talebi gündemdeyse Süleyman Soylu'nun geri dönüşü de gündemdeydi. Soylu, bu iddiaya ilişkin Sözcü'den Can Bursalı'ya açıklama yaptı.

Soylu, “Yerel seçim sonrasında Cumhurbaşkanı ile görüşerek sunum yaptığınız, yakın gelecekte hükümette olmasa da önemli bir görev üstleneceğiniz iddia ediliyor…” soruya “Umre dönüşünde yaptığımız nezaket ziyareti dışında bu bilgi ne yazık ki doğru değil.” o cevapladı.

İşte Soylu'nun açıklamasının devamı:

-Ne yazık ki neden stres yaptın?

Senin için söyledim. Başkanın toplantıyla ilgili “maalesef” demesi kabalık olur.

– Mülakat içeriğine ilişkin bilgiler yanlış mı, yoksa aktif göreve başlayacağınız yönündeki açıklamayı mı inkar ediyorsunuz?

Partimiz tüm komisyonlarıyla değerlendirmelerini yapıyor. Biz de seçimlere katkı sağlamak amacıyla görüşümüzü dile getirdik. Bu kadar. Başkanımız bu toplantıda yoktu.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kemik parçaları ve nesneler bulundu!  Türkiye'nin bahsettiği Korhan Berzeg olayına ilişkin yeni gelişme! Kemik parçaları ve nesneler bulundu! Türkiye'nin bahsettiği Korhan Berzeg olayına ilişkin yeni gelişme!
Antalya'da yürek parçalayan olay!  Annesi acı çekiyordu ve nedeni...Antalya'da yürek parçalayan olay! Annesi acı çekiyordu ve nedeni…
İtfaiye uçağı kontrolden çıktı!  Kaza anı kameralara yansıdıİtfaiye uçağı kontrolden çıktı! Kaza anı kameralara yansıdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir