Kıvanç Tatlıtuğ “Çağatay Ulusoy'a kızgın mısın?” Sorudan rahatsız oldu ama…

Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy'un Instagram'da birbirini takip etmemesi kırgınlık suçlamalarına yol açtı. Çağatay Ulusoy ile Kıvanç Tatlıtuğ'un dostluğunun sonu sosyal medyada tartışılırken, son olarak Tatlıtuğ'a bununla ilgili sorular sorulmaya başlandı.

Uzun yıllardır dostlukları devam eden Çağatay Ulusoy ile Kıvanç Tatlıtuğ kırgın mı? Lansman sırasında sorulan bu soru yakışıklı oyuncuyu rahatsız etti. Ancak Tatlıtuğ yine de nezaketinden ödün vermeden bu soruyu kısaca yanıtladı.

Tatlıtuğ şu cevabı verdi: “Bugünün konusu değil ama… Birisi bir konuyu gündeme getiriyor, konuşmaya gerek bile duymuyorum. Başka bir soru varsa sorayım. Instagram'ı takip etmek neden arkadaşlıkları güçlendiriyor? Bence siz de öyle yapın.” Bu sorunun cevabını da biliyorum ama…”

ÇAĞATAY ULUSOY NE DEMİŞTİ?

Ulusoy daha önce şunları söylemişti: “Zaten ikimiz de çok aktif sosyal medya kullanıcısı değiliz. Hiçbir zaman birbirimizi takip etmedik. Tabii benim işim, onun işi, oğlu… Bu yüzden bir süre birbirimizi göremiyoruz. bugünlerde.” günler.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cem Yılmaz'dan bomba bir paylaşım daha!Cem Yılmaz'dan bomba bir paylaşım daha!
13 dönümlük arsada yaşıyor!  Doğadaki 1+0 ev ilgi gördü13 dönümlük arsada yaşıyor! Doğadaki 1+0 ev ilgi gördü
Bebek partisi tartışması!  Mevlit'i öğreten kişi dayanamadı, yazık değil mi?Bebek partisi tartışması! Mevlit'i öğreten kişi dayanamadı, yazık değil mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir