Şekip Mosturoğlu kimdir? F.Bahçe Yüksek Konsey Başkanı Şekip Mosturoğlu kaç yaşında ve nereden geliyor? – En güncel spor haberleri

Şekip Mosturoğlu, F.Bahçe üst konseyinin yeni başkanı seçildi. Bu gelişmenin ardından Şekip Mosturoğlu'nun önceki görevlerine ve hayatına ilişkin sorular gündeme geliyor. 2006 yılından bu yana F.Bahçe'nin yönetim kurulunda asil üye olan Mosturoğlu, birçok farklı görev üstlendi. Kuyu, Şekip Mosturoğlu kimdir? F.Bahçe Yüksek Konsey Başkanı Şekip Mosturoğlu kaç yaşında ve nereden geliyor?

ŞEKİP MONTUROĞLU KİMDİR?

Şekip Mosturoğlu, 20 Nisan 1966'da İstanbul'da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlayan Mosturoğlu, daha sonra avukatlık yaptı.

1997-2004 yılları arasında Haluk Ulusoy yönetiminde Türkiye Futbol Federasyonu'nda hukuki konulardan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2004-2006 yılları arasında Levent Bıçakçı başkanlığında Türkiye Futbol Federasyonu'nun başkan yardımcılığını yaptı.

2006 yılında Aziz Yıldırım döneminde F.Bahçe'de başkan yardımcısı olarak görev yaptı. 2024 yılında yapılan seçimlerde F.Bahçe spor kulübünün üst konsey başkanı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir