Trafikte yaşanan tartışma zincirleme kazaya neden oldu!

İstanbul Küçükçekmece'de D-100 karayolunun Avcılar istikametindeki Göl mevkiinde iki servis minibüsü şoförü arasında sabah 06.45 sıralarında çıkan tartışma zincirleme kazaya neden oldu.

İddiaya göre minibüs şoförü, bir başka minibüs şoförü Ömer Suiçmez ile trafikte tartışmaya başladı. Suiçmez ile tartışan sürücü minibüsü durdurdu ancak Suiçmez'in kullandığı minibüs duramayınca minibüse çarptı. Tanker ile onu takip eden başka bir servis minibüsünün çarpışması zincirleme kazaya neden oldu.

Servis minibüsünde bulunan 13 kişi yaralanırken, ihbar üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi geldi. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere sevk edilirken, polis ekipleri de kaza yerinde çalışma başlattı.

kaza3

BENİ EĞMEYE GELİRKEN ARKADAN BİR ARAÇ ÇARPTI!

Kaza nedeniyle Avcılar istikametindeki iki şerit trafiğe kapatılırken, uzun araç kuyrukları oluştu. Kısa bir süre sonra kaza yapan araçlar çekici yardımıyla bulundukları yerden kaldırılarak trafik normale döndü.

kaza2

Kazaya karışan Ömer Suiçmez, şunları söyledi: “Yan sokaktan gelirken önümdeki otobüse yol vermediğim için bana yetişip önümde durdu. Bana çarpmaya gelen araç arkadan çarptı. Ben iş ve şahsi servis çekiyorum. Araçlarda 6-7 kişi yaralı var.
Bu içerik Evin Özbey tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Maç bitti ama Almanya durmuyor!  Selam verenleri kovaladı Maç bitti ama Almanya durmuyor! Bozkurt selamı verenleri kovaladı.
Meteoroloji bununla sarı kod uyarısı verdi! Meteoroloji bununla sarı kod uyarısı verdi! “Sel, yıldırım, heyelan…”
Tebrik mesajı hızlıydı: 'Filistin' detayı...Tebrik mesajı hızlıydı: 'Filistin' detayı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir