Ünlü aktör Chance Perdomo 27 yaşında hayatını kaybetti

Sabrina ve Gen V filmlerindeki rolleriyle tanınan oyuncunun ölümü hayranlarını yasa boğdu.

REKLAM

Son dönemde Amazon Prime ve Netflix platformlarında dağıtılan “Gen V” ve “Chilling Adventures of Sabrina” yapımlarıyla adından söz ettiren 27 yaşındaki Chance Perdomo, motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

İngiliz-Amerikalı genç aktörün kazasının zamanı ve konumuna ilişkin detaylar paylaşılmazken, kazaya başka bir aracın karışmadığı da belirtildi.

Perdomo'nun menajeri şunları söyledi: “Sanata olan tutkusu onu tanıyan herkes tarafından hissedildi ve en çok sevdiği kişilerle olan sıcaklığı devam edecek. Sevgili oğullarını ve erkek kardeşlerini kaybetmenin yasını tutan ailenin mahremiyet talebine saygı gösterilmesini istiyoruz. ”

Boys ile aynı evrende geçen V. Nesil dizisinin kahramanı Perdomo'nun performansı büyük beğeni topladı.

Yeni sezon çekimlerinin nisan ayında başlaması planlansa da dizinin yapımcıları çekimleri erteleme kararı aldı.

Yapımcılar, eski adıyla Twitter olarak bilinen sosyal medya platformu X üzerinden yaptıkları açıklamada şunları söyledi: “Aklımızı bir arada tutamıyoruz. Chance her zaman sevimli, güler yüzlü ve şefkatli bir insan olmuştur. Çok yetenekli bir sanatçı ve çok iyi bir insandı. Chance'in ailesi için çok üzgünüz ve dostumuzun kaybının yasını tutuyoruz.” dedi.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles şehrinde doğan ve gençliğini İngiltere'nin Southampton şehrinde geçiren oyuncu, Londra'daki National Youth Theatre'da ilk kez sahneye çıktıktan sonra kariyerine Amerika Birleşik Devletleri'nde devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir